Pomoc

Ankieteo wprowadzenie
Podstawowe informacje o Ankieteo.

System do realizacji badań ankietowych Ankieteo przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników posiadających dostęp do internetu oraz przeglądarkę internetową. W trakcie korzystania z systemu nie jest wymagane instalowanie żadnych dodatkowych wtyczek lub aplikacji. Wyjątek stanowi program SW Explorer, służący do łączenia i zarządzania bazami wyników przed wgraniem ich do programu statystycznego SPSS. Nie jest wymagane korzystanie z SW Explorera w przypadku eksportu wyników.

Silnik ankietowy Ankieteo - 3S System
3S System - możliwości realizacji badań rynku i opinii

Ankieteo umożliwia realizację badań technikami: CAWI, CATI, CAPI . Wszystkie techniki mogą być stosowane w ramach jednego projektu (mixed mode). System umożliwia także tworzenie kwestionariuszy do badań PAPI (ankiety papierowe). System pozwala także na rekrutację osób do badań jakościowych (FGI, IDI-online). Dobór respondentów umozliwia realizację badań w oparciu o: panel internetowy SW Panel lub StudentsWatch.pl, bazy klienckie, RTS (kampanie banerowe, iFrame, mailingi zewnetrzne), bazę ankiet SWPanel, Facebook (sharowanie ankiet).

Dokumentacja
SW Research Academy - akademia SW Research.

Akademia SW Research to cykl filmów szkoleniowych z tworzenia i realizacji badań projektowanych za pomocą Ankieteo. Dostęp do bezpłatnego kanału YouTube: http://www.youtube.com/user/SWResearchAcademy

Pomoc w trakcie korzystania z systemu (www)

System pomocy w trakcie tworzenia ankiet umieszczony jest w różnych miejscach systemu Ankieteo