FAQ

01
Co mogę zyskać rejestrując się w Ankieteo?

Dołączenie do Ankieteo oznacza pierwszy krok w celu realizacji profesjonalnych, innowacyjnych, szybszych i znacznie mniej kosztownych badań marketingowych i społecznych.

02
Jak zostać użytkownikiem Ankieteo

To proste. Wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny znajdujący się w tym miejscu a następnie cieszyć się nieskończonymi możliwościami systemu Ankieteo!

03
W jaki sposób mogę zaprojektować własne badanie?

W Strefie Klienta znajduje się Kreator Ankiet oraz jego wersja demonstracyjna. Zachęcamy do zapoznania się z tym użytecznym narzędziem. Kreator umożliwia zaprojektowanie własnego badania w kilku krokach. Jeśli podczas któregoś z nich natrafią Państwo na problem, proszę skontaktować się z działem technicznym, pisząc na adres: info@ankieteo.pl

04
Czym jest Strefa Klienta?

Strefa Klienta jest funkcjonalnością stworzoną z myślą o naszych obecnych i przyszłych Zleceniodawcach. W Strefie Klienta nasi użytkownicy biznesowi mogą zamawiać i tworzyć własne projekty, a następnie nimi zarządzać.

05
Jestem zainteresowany przeprowadzeniem badania ankietowego lub jakościowego, ale nie umiem odpowiednio zbudować pytań. Czy oferujecie usługę typu Full Service?

TAK. Jesteśmy w stanie pomóc wyposażyć Państwa w najlepsze narzędzia badawcze. Służymy naszą socjologiczną wiedzą i rynkowym doświadczeniem na dowolnym etapie badania. W razie potrzeby, możemy również przeprowadzić odpowiednie szkolenie z zakresu metodologii badań ilościowych i jakościowych. Oferujemy także pełną obłsugę realizacji badania od pomysłu do prezentacji wyników raportu.

06
Do jakich funkcjonalności mam dostęp w trakcie badania?

W trakcie aktywnych projektów mają Państwo możliwość monitorowania postępów w realizacji badań w trybie rzeczywistym, w dowolnym momencie mogą Państwo wygenerować tabele i wykresy z podstawowymi analizami a także wyeksportować dane do dogodnego dla Państwa formatu (.xls, .csv). Dodatkowo, w trakcie badań jakościowych, możecie Państwo bezpośrednio komunikować się z naszym moderatorem (udzielać mu wskazówek, proponować pytania) oraz oczywiście przyglądać się pracy grup dyskusyjnych.

07
W jakiej formie dostarczane są wyniki z badań?

a) Badania ilościowe

W trakcie aktywności badania, wyniki wyświetlane są w wersji Flash, ale można je również wyeksportować do znanych formatów (.xls, .jpg, .png). Po zakończeniu badania, Klient otrzymuje raport w postaci dokumentu tekstowego (.doc lub .pdf) lub prezentacji multimedialnej (.ppt lub Prezi). Dodatkowo, w dowolnym momencie badania Klient ma możliwość eksportu danych surowych do formatu .csv lub .xls.

b) Badania jakościowe

Dane z wywiadów indywidualnych i grupowych realizowanych on-line przez Ankieteo są rejestrowane na bieżąco w wybranym formacie tekstowym, audio lub/i wideo. Oprócz możliwości stałego podglądu grupy, Klient otrzymuje pełen pakiet transkrypcji i zapisu dźwiękowego lub wideo po zakończeniu każdego wywiadu.

08
W jaki sposób mogę zgłosić uwagi dotyczące realizacji moich badań?

W razie jakichkolwiek uwag, prosimy o kontakt: info@ankieteo.pl W zależności od rodzaju problemu (funkcjonowanie ankiety, kwestie merytoryczne), problem zostanie przekazany do odpowiedniej osoby, która możliwie szybko nawiąże z Państwem kontakt.

09
W jaki sposób chronione są dane na mój temat?

Dane naszych użytkowników są bardzo dokładnie chronione 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Nasza działalność podlega ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (ujednolicony tekst: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926). Dostęp do serwerów oraz danych jest ściśle kontrolowany i zabezpieczony.

10
Nie pamiętam hasła. Jak mogę je odzyskać?

Ankieteo gromadzi hasła w postaci zaszyfrowanej. W przypadku utraty hasła, następuje jego reset. Instrukcje dotyczące ustanawiania nowego hasła zostaną wysłane na adres e-mail podany przy rejestracji. W przypadku poważniejszych problemów zawsze można skontaktować się z nami pisząc na info@ankieteo.pl

11
Mam problemy z zastosowaniem zaawansowanych modułów w Kreatorze Ankiet – co robić?

Kreator Ankiet został stworzony z myślą o projektowaniu typowych badań. Bardziej zaawansowane opcje znajdują się pod przyciskami „Zaawansowane”. Jeśli nadal Państwa oczekiwania przekraczają możliwości Kreatora, prosimy o kontakt z Project Managerem lub działem technicznym info@ankieteo.pl, który wspólnie z programistami dostosuje kwestionariusz do Państwa potrzeb.

12
Z jakim systemem operacyjnym i jaką przeglądarką internetową współpracuje serwis Ankieteo?

Serwis współpracuje z każdym systemem operacyjnym oraz pod większością przeglądarek internetowych: Internet Explorer (w wersji co najmniej 9.0) , Mozilla Firefox (w wersji co najmniej 5.0), Google Chrome (w wersji co najmniej 6.0), Opera (w wersji co najmniej 12.0).

13
Potrzebuję respondentów - uczestników badań - Czy w Ankieteo mogę skorzystać z takich osób?

Tak, serwis Ankieteo.pl jest własnością SW Research, która jest właścicielem panelów internetowych (baz respondentów) swpanel.pl i studentswatch.pl. Obie bazy liczą ok 130 tys. osób gotowych uczestniczyć w Twoich projektach. W ramach każdego planu możesz skorzystać za darmo z możliwości umieszczenia Twojej ankiety w bazach ankiet umieszczonych na każdym z tych serwisów. Jeśli potrzebujesz bardziej sprecyzowanych respondentów - napisz do nas w tej sprawie opisując Twoją potrzebę.