Popularne pytania

01

Co mogę zyskać rejestrując się w Ankieteo?

Dołączenie do Ankieteo oznacza pierwszy krok w celu realizacji profesjonalnych, innowacyjnych, szybszych i znacznie mniej kosztownych badań marketingowych i społecznych. W jednym miejscu znajdziesz: kreator DYI, gotowe wzory ankiet i pytań, bazę respondentów, system raportowania i grupę doświadczonych badaczy.

02

Jak zostać użytkownikiem Ankieteo?

To proste. Wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny znajdujący się w tym miejscu, a następnie cieszyć się możliwościami systemu Ankieteo!

03

W jaki sposób mogę zaprojektować własne badanie?

Kreator tworzenia ankiety umożliwia zaprojektowanie własnego badania w kilku krokach. Do wyboru są: 1) tworzenie ankiety pytanie po pytaniu za pomocą kreatora; 2) wgrywanie treści kwestionariusza przez formularz lub 3) skorzystanie z gotowych ankiet lub wzorów pytań. Jeśli podczas któregoś z nich natrafią Państwo na problem, proszę skontaktować się z działem technicznym, pisząc na adres: kontakt@ankieteo.pl.

04

jak działa system współpracy w Ankieteo?

Ankieteo posiada zaawansowany system kolaboracji. Ty i Twoi współpracownicy lub klienci, możecie równocześnie tworzyć ankiety, zarządzać i analizować wyniki Waszych projektów. Każda osoba może otrzymać odrębny poziom uprawnień, a administrator grupy może szybko przeglądać i usuwać nadane uprawnienia. Funkcja jest dostępna od planu Biznes.

05

Jestem zainteresowany przeprowadzeniem badania ankietowego lub jakościowego,
ale nie umiem odpowiednio zbudować pytań. Czy oferujecie usługę typu Full Service?

TAK. Jesteśmy w stanie pomóc wyposażyć Państwa w najlepsze narzędzia badawcze. Służymy naszą socjologiczną wiedzą i rynkowym doświadczeniem na dowolnym etapie badania. W razie potrzeby, możemy również przeprowadzić odpowiednie szkolenie z zakresu metodologii badań ilościowych i jakościowych. Oferujemy także pełną obłsugę realizacji badania od pomysłu do prezentacji wyników raportu.

06

Do jakich funkcjonalności mam dostęp w trakcie badania?

W trakcie aktywnych projektów masz możliwość monitorowania postępów w realizacji badań w trybie rzeczywistym. W dowolnym momencie możesz wygenerować tabele i wykresy z podstawowymi analizami, a także wyeksportować dane do dogodnego dla Państwa formatu (.xls, .csv, .sav). Dodatkowo, w trakcie badań jakościowych, możecie Państwo bezpośrednio komunikować się z naszym moderatorem (udzielać mu wskazówek, proponować pytania) oraz oczywiście przyglądać się pracy grup dyskusyjnych.

07

W jakiej formie dostarczane są wyniki z badań?

a) Badania ilościowe:
W trakcie aktywności badania, wyniki w formie wykresów wyświetlane są bezpośrednio w przeglądarce, ale można je również wyeksportować do znanych formatów (.xls, .pptx, .sav). Za dodatkową opłatą, po zakończeniu badania, możesz otrzymać raport w postaci dokumentu tekstowego (.doc lub .pdf) lub prezentacji multimedialnej (.ppt). Dodatkowo, w dowolnym momencie badania istnieje możliwość eksportu danych surowych do formatu .sav lub .xls.
b) Badania jakościowe:
Dane z wywiadów indywidualnych i grupowych realizowanych on-line przez Ankieteo są rejestrowane na bieżąco w wybranym formacie tekstowym, audio lub/i wideo. Oprócz możliwości stałego podglądu grupy, Klient otrzymuje pełen pakiet transkrypcji i zapisu dźwiękowego lub wideo po zakończeniu każdego wywiadu.

08

W jaki sposób mogę zgłosić uwagi dotyczące realizacji moich badań?

W razie jakichkolwiek uwag, prosimy o kontakt: kontakt@ankieteo.pl. W zależności od rodzaju problemu (funkcjonowanie ankiety, kwestie merytoryczne), problem zostanie przekazany do odpowiedniej osoby, która możliwie szybko nawiąże z Państwem kontakt.

09

W jaki sposób chronione są dane na mój temat?

Dane naszych użytkowników są bardzo dokładnie chronione 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Nasza działalność podlega ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (ujednolicony tekst: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926). Dostęp do serwerów oraz danych jest ściśle kontrolowany i zabezpieczony.

10

Nie pamiętam hasła. Jak mogę je odzyskać?

Ankieteo gromadzi hasła w postaci zaszyfrowanej. W przypadku utraty hasła, następuje jego reset. Instrukcje dotyczące ustanawiania nowego hasła zostaną wysłane na adres e-mail podany przy rejestracji. W przypadku poważniejszych problemów zawsze można skontaktować się z nami pisząc na kontakt@ankieteo.pl.

11

Mam problemy z zastosowaniem zaawansowanych modułów w Kreatorze Ankiet – co robić?

Kreator Ankiet został stworzony z myślą o projektowaniu typowych badań. Bardziej zaawansowane opcje znajdują się pod przyciskami „Zaawansowane”. Jeśli nadal Państwa oczekiwania przekraczają możliwości Kreatora, prosimy o kontakt z Project Managerem lub działem technicznym kontakt@ankieteo.pl, który za dodatkową opłatą, wspólnie z programistami dostosuje kwestionariusz do Państwa potrzeb.

12

Z jakim systemem operacyjnym i jaką przeglądarką internetową współpracuje serwis Ankieteo?

Serwis współpracuje z każdym systemem operacyjnym oraz pod większością przeglądarek internetowych: Internet Explorer (w wersji co najmniej 11.0) , Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera wydanych po 2017 roku.

13

Potrzebuję respondentów - uczestników badań - Czy w Ankieteo mogę skorzystać z takich osób?

Tak, serwis Ankieteo.pl jest własnością SW Research, która zarządza panelami (bazami respondentów) swpanel.pl i studentswatch.pl. Obie bazy liczą ok 200 tys. osób gotowych uczestniczyć w Twoich projektach. W ramach każdego planu możesz skorzystać za darmo z możliwości opublikowania Twojej ankiety w bazach ankiet umieszczonych na każdym z tych serwisów. Jeśli potrzebujesz bardziej sprecyzowanych respondentów - napisz do nas w tej sprawie opisując Twoją potrzebę.

Masz pytania
lub potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami:

phone

Zadzwoń

pn-pt

9:00-17:00

Marcin

+48 739 970 388

Przemek

+48 533 987 335

O firmie

SW Research Sp. z o. o.
Ul. Jarosława Dąbrowskiego 64a
02-561 Warszawa
NIP: 7010357799
KRS: 000448547, Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział KRS.
System ankietowy Funkcje Integracje Cennik
Statystyki platformy Utworzonych ankiet: >385000 Zebranych wywiadów: >51000000 Wielkość panelu respondentów: 354000