Sprawdź funkcje systemu do ankiet online

 

 

 

Zaawansowany kreator do tworzenia ponad 25 typów pytań 

Dotarcie do ponad 250 tys. respondentów z panelu swpanel 

Wygodny sposób kolaboracji, współdzielenia projektów i wyników badań 


 

Wypróbuj bezpłatnie

 

28

Rodzajów pytań

otwarte, zamknięte, matryce, suwaki
i wiele inych

9

Kolektorów

Możliwości zbierania
wyników

>250k

Panelistów

respondentów

20

Badaczy

w zespole Ankieteo

 

Ankieteo to kreator ankiet  stworzony w celu realizacji najbardziej wymagających projektów badawczych przez pojedynczych badaczy lub zespoły badawcze. Nasza platforma łączy badaczy, firmy, korporacje z ich potencjalnymi odbiorcami, czyli uczestnikami badań rynku i opinii oraz profesjonalnymi ekspertami wykonującymi zawodowo badania online.  


System ankietowy wykorzystujemy od 9 lat w pracy agencji badawczej SW Research i społeczności badaczy swpanel.pl. Na platformie wykonujemy kilkaset projektów rocznie, co przekłada się na ponad 500 000 wywiadów online.  


Rodzaje pytań w ankiecie

 

Pytania zamknięte podstawowe: 

 

Jednokrotnego wyboru

Skala

Wielokrotnego wyboru

Rangowane

Suwak

Wiele suwaków / matryca z suwakami

 

Pytania Otwarte

 

Otwarte / odpowiedź wpisywana

Otwate wieloodpowiedziowe

Numeryczne

Numeryczne wieloodpowiedziowe 

Email

Numer telefonu (z weryfikacją SMS)

 

Matryce i karuzele

 

Matryca ze skalą odpowiedzi

Matryca wieloodpowiedziowa

Karuzela ze skalą odpowiedzi

Karuzela wieloodpowiedziowa

Matryca z listami rozwijanymi

 

Pytania zamknięte specjalne

 

Dyferencjał

XXL (nawet dziesiątki tysięcy odpowiedzi)

Wideo

NPS

Koszyki / przenoszenie elementów

MaxDiff

Mapa Google

BPTO

PSM

Heat Mapa

Drag&drop ze skalą odpowiedzi

ConJoint CBC (coming soon)

 

 


Ustawienia ankiety

Dostosuj ankietę do swoich potrzeb na wiele sposobów:


Opcje i konfiguracja pytań


Wymuszaj odpowiedzi, rotuj pytania, losuj odpowiedzi, twórz indywidualne treści komunikatów w pytaniach lub poszczególnych stronach ankiety. Każdy rodzaj pytania zawiera kilka predefiniowanych, ustawień z możliwością dodania  własnej, unikalnej konfiguracji. 
 

ankieteo - ustawienia pytań

 

Logika ankiety i  reguły przejść


Twórz logiczne przejścia między pytaniami, blokami pytań lub zestawami pytań. Przepisuj wybrane przez respondenta odpowiedzi z jednego pytania do innych. Buduj randomizacje i rotowania różnych elementów ankiety, by unikać negatywnych efektów pierwszeństwa odpowiedzi lub pytań. 
 

ankieteo - filtry i reguły przejść

 

Badania ankietowe w wielu językach


Realizuj badania w językach narodowych Twoich respondentów.  Ankieteo ma możliwość stworzenia jednej ankiety w 9 językach. Możesz stworzyć ankietę po polsku, angielsku, niemiecku, rosyjsku, włosku, hiszpańsku, czesku, słowacku i bułgarsku.  
 

ankieteo - wielojęzyczność

 

Własny wygląd ankiety


Stwórz swoją unikalną wersję kwestionariusza projektując każdy jego element. Dodaj własne logo lub kolorystykę do formularza online.  

 

ankieteo - wygląd ankiety

 

Zbieranie danych do ankiety


Dotarcie do użytkowników jest możliwe na wiele sposobów. Mamy 9 sposobów na gromadzenie danych: 

 

Odnośnik do ankiety

Dystrybucja emaili z zaproszeniami do ankiety

Ankieta na stronie www w postaci: iframe, popup, widget 

Publikacja ankiety w bazie panelu internetowego swpanel 

Publikacja ankiet w serwisach Facebook, Linked In

Unikalne tokeny kierujące do ankiet 

Wysyłka SMSów z linkiem do ankiety 

 

W jednym kwestionariuszu  możesz korzystać z dowolnej kombinacji powyższych kolektorów gromadzenia danych. Dzięki nim realizacja projektów jest bardzo elastyczna i znacząco przyspiesza szybkość zbierania wywiadów. 

Dowiedz się więcej o wszystkich sposobach gromadzenia danych [link], jakie oferuje Ankieteo 

 

Kontrola jakości wyników badań ankietowych

 

Nasz program ankietowy posiada wbudowany moduł analizujący rzetelność wypełniania ankiet. Szybko przeanalizuje jakość wywiadów i w prosty sposób odrzuci je z dalszych analiz.

ankieteo - kontrola jakości

 

Analiza wyników ankiety

 

Twórz opracowania wyników i proste raporty a następnie pobieraj je do formatów: excel, sav (SPSS), pdf.

 

Dostępne w systemie rodzaje analiz to:

 

Rozkłady częstości

Tabele krzyżowe (krzyżowanie danych),

Statystyki opisowe (mediana, średnia, odchylenie standardowe, wariancja),

Top2Box, 

Top3Box, 

Bottom2Box, 

Bottom3Box

 

Wyniki możesz przefiltrować i  udostępnić w sieci lub przekazać je do opracowania innym członkom Twojego zespołu. Przykład umieszczenia wykresów za pomocą iframe:

Tworzenie ankiety w zespole

Twórz ankiety razem z innymi osobami. Nadawaj im uprawnienia i dostępy do wybranych projektów. Przeglądaj ich aktywność i bieżące obciążenie projektowe. Deleguj zadania i zintegruj prace z Twoim firmowym Slackiem.

ankieteo - udostępnianie ankiety

 

Integracje ankiety z innymi systemami

 

Połącz Ankieteo z popularnymi narzędziami wykorzystując nasze API. Dzięki temu poprawisz zarządzanie swoimi ankietami i wykorzystasz Twoje ulubione aplikacje do współpracy z innymi badaczami. 

 

Slack


Do pracy w zespole wykorzystaj integrację ankiety ze Slackiem, która informuje o każdym nowym projekcie i jego zapełnieniu. Pokazuje także codzienne statystyki wypełnień kwestionariuszy. Dzięki tej integracji żaden projekt się nie zagubi!

 

Hotjar i Google Analytics


Jakość wypełnień ankiety możesz sprawdzić dzięki integracji z HotJar i Google Analytics. Ankiety online dają możliwość wyjątkowo precyzyjnej kontroli nad przebiegiem ich wypełniania. Przy zastosowaniu niektórych aplikacji, jest ona nawet bardziej precyzyjna niż w przypadku badań z ankieterem, gdyż eliminuje czynnik ludzki i efekt ankieterski.

 

Dystrybucja ankiety przez SMS API i serwer SMTP


Zwiększ dystrybucję swojej ankiety poprzez wysyłkę smsów przy pomocy SMS API lub połączenia z własnym serwerem SMTP. SMSy omijają większość zabezpieczeń, które czyhają na zaproszenia mailowe. Są bardziej inwazyjne i skuteczniejsze od maili. Z kolei, jeśli chcesz pod Twoim szyldem wysłać zaproszenia email np. do Twoich klientów lub pracowników, możesz zintegrować moduł wysyłki zaproszeń z własnymi ustawieniami poczty i wysyłać je z domeny firmowej lub nawet swojego maila. 
 

ankieteo - integracje

 

Dowiedz się więcej o integracjach Ankieteo

 

Dodatkowe, zaawansowane funkcje programu do ankiet

Ankieteo posiada dziesiątki ustawień pytań, odpowiedzi, bloków pytań, zestawów pytań, ustawień samej ankiety  i ich kombinacji.  Co więcej, możliwe jest szybkie dodanie pojedynczych funkcjonalności napisanych w języku JavaScript lub dopisanie własnego kodu CSS do każdego pytania w ankiecie.  


System Ankieteo zapewnia możliwość korzystania z profesjonalnych rozwiązań jak:
●    Kontrola kwot, czyli ograniczenia dostępności ankiety ze względu na zapełnienie odpowiedzi respondentów. Na przykład możesz wskazać limit uczestnictwa kobiet w Twojej ankiecie w wysokości maksymalnie 50 osób lub maksymalną liczbę odpowiedzi b) w pytaniu nr 1.  
●    Limity wypełnień kwestionariusza. Możesz stosować dzienne ograniczenia dostępności ankiety np. maksymalnie 10 wypełnień każdego dnia. Czasami warto udostępnić ankietę tylko w wybranych dniach w określonych godzinach.  
●     Ograniczanie dostępu do ankiety. Wejście w link ankiety można zablokować dla osób wchodzących ze smartfonów lub desktopów.Dodatkowe blokady do ankiet możesz wprowadzić przez  zastosowanie unikalności adresów IP, cookies lub hasłowanie. W ten sposób zmniejszysz ryzyko wielokrotnego wypełniania ankiety przez te same osoby lub roboty.
●     Kontakt i zgłaszanie błędów przez respondentów. Jeśli osoba wypełniająca ankietę ma jakieś pytanie lub chce zgłosić błąd w ankiecie, może się z Tobą skontaktować lub (w przypadku badań na panelu online)  zgłosić błąd, który zobaczysz w przeglądzie zgłoszonych błędów do konkretnej ankiety 
●    Tagowanie i opisywanie ankiet. Każdą ankietę możesz opisać, przypisać do Twojego klienta lub otagować. Wszystkie te ułatwienia pomogą Ci w wyszukaniu ankiet w Ankieteo
●    Moduł kodujący pytania otwarte w ankiecie (beta).  Pytania z odpowiedziami wpisywanymi są często najbardziej kłopotliwe, gdyż wymagają dużo pracy w celu przypisania odpowiedzi do pewnego schematu/zakodowania jej np. w excelu.  Ankieteo posiada wbudowany moduł rozpoznający literówki i niewielkie różnice we wpisanym tekście. Dodatkowo pozwala na budowę własnej bazy odpowiedzi wpisywanych z przyporządkowanymi do nich kodami. Jeśli prowadzisz podobne do siebie projekty, ten mechanizm w krótkim czasie bardzo przyspieszy prace na kodowaniem odpowiedzi otwartych w Twoich ankietach. 


Stawiamy na stały rozwój, dlatego co tydzień dodajemy nowe funkcje w ankietach i w systemie. 

Wypróbuj bezpłatnie

Masz pytania
lub potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami:

phone

Zadzwoń

pn-pt

9:00-17:00

Marcin

+48 739 970 388

Przemek

+48 533 987 335

O firmie

SW Research Sp. z o. o.
Ul. Jarosława Dąbrowskiego 64a
02-561 Warszawa
NIP: 7010357799
KRS: 000448547, Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział KRS.
System ankietowy Funkcje Integracje Cennik
Statystyki platformy Utworzonych ankiet: >385000 Zebranych wywiadów: >51000000 Wielkość panelu respondentów: 354000