Respondenci do Twoich ankiet


Możesz pozyskiwać respondentów do badań z wielu miejsc i  źródeł.  Dzięki Ankieteo nie tylko przygotujesz ankietę, ale także szybko dotrzesz do osób, które ją wypełnią.

 

Własne źródła respondentów

 

W najprostszej wersji po prostu udostępnisz link do ankiety swoim znajomym np. wysyłając je emailem lub umieszczając na serwisach społecznościowych. Ankieteo pozwala na jednokrotne (token) lub wielokrotne wykorzystanie unikalnego adresu URL kierującego do Twojej ankiety.

Jeśli realizujesz badanie na pracownikach lub określonej grupie osób, do której posiadasz bazę maili lub telefonów, możesz ją wgrać do naszego systemu i odpowiednio opisać. Następnie możesz przygotować indywidualne zaproszenia do ankiety i każdej osobie wysłać emailem lub za pomocą SMS unikalny link Dzięki temu wiesz, kto, kiedy i jak wypełnił ankietę.   Cały proces możesz też zanonimizować i nie prowadzić szczegółowej kontroli realizacji wywiadów.  

 

Załóż darmowe konto

 

Baza respondentów z panelu internetowego  swpanel – baza ankiet

 

statystyki wypełnień ankiet w bazie ankiet

Jeśli nie posiadasz własnej grupy uczestników badań skorzystaj z bazy respondentów, która odpowiada miniaturze polskiego społeczeństwa. Ankieteo jest zintegrowane z największym polskim panelem online, czyli setkami tysięcy Polaków (stan na styczen 2023  to ponad 313 000 osób), którzy wyrazili zgodę na uczestnictwo w ankietach.  

W ramach wszystkich planów abonamentowych możesz umieścić swoją ankietę w bazie ankiet i w ciągu kilku dni dotrzeć do nawet kilkunastu tysięcy uczestników badań, którzy chętnie wypełnią Twoją ankietę.

Sprawdź, jak wiele ankiet jest wypełnianych w bazie swpanel 

 

Załóż darmowe konto

 

Zalety korzystania z bazy ankiet

 

Wysoka dostępność panelistów / uczestników badań. Swpanel odwiedza ponad 40 tys. osób każdego miesiąca.


Wywiady są wykonywane na panelistach, a nie nieokreślonych internautach, jak w przypadku badań online typu Real Time Sampling (RTS).


Wyższa jakość i bezpieczeństwo. Jedna osoba może wypełnić ankietę tylko jeden raz. Nie ma możliwości by ankieta została przeklikana przez automatyczne roboty


Krótsze ankiety bez demografii. Nie musisz zadawać pytań metryczkowych (np. o wiek, płeć), gdyż podstawowe informacje o panelistach można połączyć z danymi z badania


Szybkość zbierania wyników. W ciągu godziny  od publikacji ankiety możesz zebrać  kilkaset wypełnionych ankiet


Długie Ankiety nie są problemem. Paneliści lubią wypełniać zarówno krótkie, jak i długie ankiety (nawet 100 i więcej pytaniowe). Otrzymują punkty SocialPoints lub Cashpoints za swoją aktywność, dzięki czemu lubią się swoją opinią i rzetelnie wypełniać ankiety


Neutralność respondentów. Paneliści to nie są Twoi znajomi. Nie wiedzą kto jest twórcą ankiety i nie mają interesu by bez powodu by udzielać skrajnie negatywnie lub skrajnie pozytywnie

 

baza ankiet w swpanel


Targetowanie ankiety na wybrane grupy respondentów

 

W ramach dodatkowego zamówienia istnieje możliwość precyzyjnego dotarcia do wybranych respondentów ze względu na kilka cech demograficznych np. tylko do kobiet 30-40 lat z miast powyżej 100 000 mieszkańców.

Możesz również zbierać wyniki według wąskich kryteriów np. tylko na osobach, które w ciągu ostatnich 2 miesięcy kupiły Prosseco. Wielkość bazy i gromadzona przez latach wiedza o naszym panelu pozwala także na dotarcie do grup trudno dostępnych

 

Struktura panelu

 

Swpanel jest jednym z nielicznych w Polsce paneli, którzy co roku przechodzi audyt najważniejszej polskiej organizacji zrzeszającej firmy badawcze - OFBOR. Od 2015 roku (jako SW Research) posiadamy certyfikat jakości realizacji badań online (CAWI), który gwarantuje najwyższą możliwą jakość wykonywanych projektów badawczych. Dbamy o zachowanie odpowiedniej struktury demograficznej panelu, by była jak najbardziej zbliżona do obrazu polskiego społeczeństwa. Dzięki temu, gdy kierujesz ankietę do naszego panelu, wypełnią ją osoby, które reprezentują próbę ogólnopolską, a nie np. próbę użytkowników określonych grup na FB lub kręgów znajomych.  Na naszym panelu wykonujemy liczne sondaże publikowane w mediach ogólnopolskich

 

Aktualna struktura panelu internetowego:

 

struktura panelu

struktura województwo

 

Docieranie do bazy firm, decydentów w firmach (b2b)

 

W ramach panelu internetowego posiadamy również respondentów z segmentu B2B (szefowie firm, właściciele, członkowie zarządów, dyrektorzy, kierownicy, decydenci). Jesteśmy w stanie pomóc i dotrzeć do takich osób i wykonywać badania ogólnopolskie na firmach na próbach przekraczających 1000 wywiadów.  Aktualna wielkość panelu B2B przekracza 7000 decydentów w firmach MŚP i SOHO.

 

Respondenci ankiety z innych krajów. Badania międzynarodowe

 

Dzięki naszej sieci partnerskiej możesz dotrzeć do respondentów z innych krajów.  Wykonujemy badania w kilkunastu krajach na 4 kontynentach.  System ankietowy posiada wbudowaną obsługę 9 języków, co zwiększa zaangażowanie uczestników badań i poziom wypełniania ankiet w innych krajach.

 

 

Jeśli chcesz skorzystać z takiego sposobu pozyskania respondentów – napisz do nas i podaj link do swojej ankiety. Maksymalnie w ciągu kilku godzin wrócimy z propozycją cenową. 

 

Załóż darmowe konto

Masz pytania
lub potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami:

phone

Zadzwoń

pn-pt

9:00-17:00

Marcin

+48 739 970 388

Przemek

+48 533 987 335

O firmie

SW Research Sp. z o. o.
Ul. Jarosława Dąbrowskiego 64a
02-561 Warszawa
NIP: 7010357799
KRS: 000448547, Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział KRS.
System ankietowy Funkcje Integracje Cennik
Statystyki platformy Utworzonych ankiet: >385000 Zebranych wywiadów: >51000000 Wielkość panelu respondentów: 354000